Faktury online

Články o fakturaci a fakturách vystavovaných online.

Rádi si někam zapisujete úkoly? Pracujete v týmu nebo prostě chcete mít pořádek v práci? Pak tu pro vás máme tipy na propojení dvou užitečných českých aplikací. Budete mít jasno v úkolech a navíc můžete fakturovat automaticky – takřka bez práce! Co je to Freelo? Pokud Freelo neznáte, tak je to jednoduchý český nástroj z […]

Celý článek

Od 1. října 2019 lze daně počítat jedině „shora“ s přesností na dvě desetinná místa. Tím se upouští od starší praxe, kdy se „zdola“ násobil základ daně podílem 21 a 121, zaoblený na deseti tisíciny.

Celý článek

V dnešní době stále ještě značná část podnikatelů vystavuje faktury v MS Excel nebo podobných offline nástrojích. Možná mají dobrý pocit z toho, že jsou tak doklady v bezpečí nebo prostě jen odkládají přechod na propracovanější formu fakturace na někdy příště.

Celý článek

Možná jste si všimli, že jsme v dubnu ve Vyfakturuj.cz spustili možnost zaslat vystavenou fakturu poštou, a to pohodlně pomocí jednoho kliknutí přímo v aplikaci. Adresu vyplní systém automaticky a o tisk, vložení do obálky a odeslání se starat nemusíte. Stačí mít nabitý kredit.

Celý článek