Jak dopadla Česká pošta v našem pečlivém testu?

Jak dopadla Česká pošta v našem pečlivém testu?

Možná jste si všimli, že jsme v dubnu ve Vyfakturuj.cz spustili možnost zaslat vystavenou fakturu poštou.

Pohodlně pomocí jednoho kliknutí přímo v aplikaci. Adresu vyplní systém Vyfakturuj.cz automaticky a o tisk, vložení do obálky a odeslání se starat nemusíte. Stačí mít nabitý kredit. Martin pro vás natočil krátký a výstižný videonávod, jak na to.

Před vypuštěním této novinky jsme s týmem Vyfakturuj.cz podrobili Českou poštu pečlivému testu. Cílem zkoušky bylo optimalizovat všechna nastavení tak, aby služba byla pro uživatele a příjemce faktur celkově na co nejvyšší úrovni.

A na jaké body jsme se zaměřili především?

Zajímala nás doba doručení, formát, barevnost (RGB i CMYK), perfektní černá, okraje a kvalita jako taková.
Co se týče obecného zhodnocení, nutno říct, že v zásadních bodech bylo vše v pořádku, protože Česká pošta vždy doručila fakturu v obstojné kvalitě, většinou do druhého dne. Šlo tedy jen o doladění detailů.

Jak dopadla Česká pošta v našem pečlivém testu?
Výsledek našeho pečlivého testu s Českou poštou.

Mezi drobnými mínusy této služby můžeme jmenovat třeba formát o pár milimetrů větší než je A4 nebo lehce pokulhávající barevnost.

Na tištění fotek to není, ale pro účely faktur je provedení naprosto dostačující. A s přihlédnutím k ušetřenému času můžeme celkově zhodnotit, že se jedná o vynikající službu.

[vc_btn title=“Poslat první fakturu poštou“ style=“flat“ color=“primary“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.vyfakturuj.cz|||“]

Na této stránce můžete být i vy a váš produkt. Máte zájem o rozhovor? Napište nám na info@redbit.cz a my se ozveme zpátky.

Přečtěte si naše další články a rozhovory:

Jana-ulcova

Tento článek pro vás napsala Jana Ulcová, copywriterka s přesahem do práva, ekonomie a online marketingu. Když zrovna nepíše, pravděpodobně se směje, zpívá, hraje na piano, vaří nebo se učí vidět svět nádhernýma očima svých dcer.

Sdílejte