SimpleShop: co o nás říkají naši zákazníci? (Růžena Nekudová)

Ruzena-nekudova-vezeni-jako-dar

Kdo jste a co děláte?

Jmenuji se Růžena Nekudová, jsem autorka právě vydané knihy Vězení jako dar, několika meditací, ebooků a rozhovorů Jsi originál, výkonná ředitelka projektu Samostatný podnikatel.

Na základě vlastního příběhu a příběhů druhých inspiruji lidi a pomáhám jim zvládat těžké životní zkoušky. Ukazuji jim cestu, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Pracuji se zázračnou hladinou Alfa, neboli stavem uvolnění, směřuji ostatní k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Informuji a učím zájemce meditacím, jak s nimi začít a jaký velký přínos pro nás mají. Kromě toho přímo vytvářím léčebné řízené meditace, které pomáhají lidem překonat velmi těžké chvíle. Věnuji se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a vše, co se naučím, předávám dál ostatním na svém webu www.ruzenanekudova.cz.

Spokojená zákaznice SimpleShopu Růžena Nekudová

O čem je vaše nová kniha a co je smyslem?

Kniha Vězení jako dar – 21 dní, 21 myšlenek, 21 příběhů je můj reálný, intimní příběh, který se mi nedávno stal zde v Anglii. Byla jsem zatčena a odsouzena do anglického vězení.

Ukazuje i na to, jak snadno se člověku může z minuty na minutu změnit život. Na stránkách knihy můžete nahlédnout za zdi vězení, do běžných dní vězňů, a dozvíte se, jak je možné pobyt tam zvládnout.

Není to ale pouze o vězení, moje zápisky jsou protkané příběhy jednadvaceti dalších žen, s nimiž se potkala, stejně jako inspirativními zamyšleními nad svobodou a obyčejnými věcmi, které denně zažíváme.

Kniha ukazuje jiný pohled na život jako takový. Odhaluje sílu, naději a vizualizace přicházející od vyšší moci, které mi doslova zachránily život a které mohou pomoci i vám.

Kniha má také za smysl, že vše zdánlivě špatné, co se nám děje, můžeme využít ve svůj prospěch. Že na cokoliv, co se nám v životě stane, se můžeme dívat dvěma různými pohledy: můžeme vidět utrpení a neštěstí nebo novou příležitost a dar. Je jen na nás, co si vybereme.

Proč jste vsadila zrovna na SimpleShop?

Na SimpleShop jsem narazila tak, že jsem hledala levnější varianty k mému online podnikání. Začínala jsem prodávat a opravdu mě nebavilo platit velké měsíční částky peněz za aplikace, aniž bych ještě vydělávala.

SimpleShop mě doslova nadchl. Protože zde se neplatí žádné měsíční poplatky, platí se tu až z prodejů, což mi maximálně vyhovuje. Napřed jsem se zdarma zaregistrovala a odzkoušela, jak funguje.

Je tam plno možností, jak mí klienti mohou zaplatit za mé produkty. V době, kdy jsem se registrovala, nebylo možné se propojit na emailového klienta, kterého jsem používala. Zadala jsem tento poždavek a během pár měsíců bylo hotovo. To stejné bylo s platební metodou PayPal, kterou jsem potřebovala místo platby kartou.

Před mou kampaní na knihu jsem byla tedy připravená a kupující objednávají přes objednávku SimpleShop. Systém je super přehledný, jednoduchý – až moc, že jsem si myslela, že stále něco nemám nastavené. Třeba propojení banky je opravdu do 5 minut. Vše je automatizované, nemusím se o nic starat, jsou tam předefinované emaily. Jsem z toho opravdu nadšená a mám v plánu si nastavit takto všechny své produkty.

Musím ještě vyzdvihnout podporu, jsem nadmíru spokojená, jak se snaží vyhovět individuálním potřebám klienta. Kdykoliv jsem něco nevěděla, okamžitě mi ochotně pomohli. To považuji v dnešní době jako velké plus.

Rozhodně tento systém doporučuji všem začínajícím podnikatelům, kteří hledají levnou, jednoduchou variantu pro své online podnikání. Doporučuji i podnikatelům, kteří už jsou zaběhlí, protože, jak tu jednou budete klient, tak vám stoprocentně vyhoví podle vašich představ a zajisté udělají i podmínky na míru, případně přechodu od jiných aplikací.

Na této stránce můžete být i vy a váš produkt. Máte zájem o rozhovor? Napište nám na info@redbit.cz a my se ozveme zpátky.

Přečtěte si naše další články a rozhovory:

[template id=“4235″]
Sdílejte