Kde jste nás mohli potkat

Po celý rok se s námi můžete setkat osobně při nejrůznějších akcích.

Září náš odbavovací tým SimpleTicket nadchlo, vyčerpalo, obohatilo a v neposlední řadě ledasčím poučilo. Podmínky odbavování jsou takřka vždy odlišné a na každé akci se najde hned několik bodů ke zlepšení pro další snažení. Aplikujeme je pak ve fázi příprav i ostrého provozu na místě.

Celý článek

Ze zatažené oblohy sem tam spadlo pár kapek, ale uvnitř podnikatelského inkubátoru CEROP Kolín bylo jasno. Nadšení sálalo z návštěvníků, přednášejících i organizátorů.

Celý článek

Na Výstaviště Praha Holešovice dorazily tisíce návštěvníků s cílem stát se součástí Czech Online Expo 2019. Jak si při jejich odbavení vedl SimpleTicket?

Celý článek

„Co je prodejní formulář?“ „Jak fungují členské sekce?“ „Dělám weby, mí klienti tohle potřebují.“ Rajská hudba pro tým SimpleShop na Czech Online Expo 2019!

Celý článek

Velkolepý Marketing Festival 2019 (20. – 22. 3.) znamenal pro systém SimpleTicket citelnou zátěžovou zkoušku. Díky důkladné přípravě v kanceláři i na místě konání se však podařilo rozprášit fronty v zásadě dřív, než se stihly vytvořit. A to nad očekávání hladce.

Celý článek

Konec února 2019 byl pro SimpleTicket ve znamení posouvání hranic. Dodali jsme si odvahy a vyrazili poprvé odbavovat dvě paralelně probíhající akce. První z nich, Machine Learning Prague 2019, probíhala ve dnech 22.-24. 2. 2019 v CEVRO Institutu a v Rudolfinu.

Celý článek

Tři měsíce zařizování, nervy v deseti kýblech a nespočet skvělých nápadů Tak vypadaly přípravy na Reshoper 2019 v týmu Redbit, kde se vaří chutné aplikace Vyfakturuj.cz, SimpleShop a SimpleTicket. Jaké konkrétní dobroty z naší kuchyně čekaly na návštěvníky v PVA EXPO Praha?

Celý článek

Nedočkavý pan Kufr dorazil do Nové auly Vysoké školy báňské v předstihu, a to v doprovodu svého týmu. Místo konání ostravského barcampu mu na první pohled padlo do kolečka, a proto i přes mírný ostych ochotně zapózoval.

Celý článek

Novinkou letošního ročníku Barcamp Ostrava je profesionální řešení vstupenek a odbavování účastníků na akci, které zajišťuje SimpleTicket. Těšte se na jejich slibované boření front a odbavování jednotlivých návštěvníků do pěti vteřin.

Celý článek

WordCamp je konference, jejíž název se odvíjí od redakčního systému WordPress, a je tedy určená pro vývojáře, uživatele a nadšence okolo něj. WordCamp akce se konají pod oficiální záštitou WordPress.org centrály a pořádají je místní dobrovolníci.

Celý článek

Zajímá vás, jak vypadá boření front v podání SimpleTicket na festivalu, který nejen podle názvu neodmyslitelně patří k létu?
Pak se podívejte na reportáž z více než vydařeného Sedmihorského léta!

Celý článek

Byl skvělý. A byl náš první. Náš i váš. Barcamp Kolín 2018. Konal se 12. května v nádherných prostorách bývalého zámku, nyní podnikatelského inkubátoru CEROP Kolín, kde sídlí i tým Redbit s.r.o., hlavního organizátora celého barcampového počinu. Neodolali jsme inspiraci v podobě barcampů pořádaných v jiných městech a vrhli se s vervou na premiérovou kolínskou variantu.

Celý článek

Náš odvážný tým si před časem vzal do hlavy, že se pustí do nelítostného boje s frontami na koncertech, konferencích a podobných událostech s výraznějším počtem účastníků. První náročná zkouška celé myšlenky přišla na největší české akci pro e-shopaře, tedy na E-shop summit & expo 2018.

Celý článek

Protože si rádi hrajeme se softwarem a novými technologiemi, rozšířili jsme zajišťování prodeje vstupenek o rychlou kontrolu přímo na akci a o tisk chytrých náramků.

Celý článek