Czech Online Expo 2019: Odbavíme, představíme

Czech Online Expo 2019: Odbavíme, představíme
Tisícihlavé davy

Když visí ve vzduchu nápor několika tisíc příchozích, bez důkladné přípravy se to neobejde. V předvečer jedné z nejmohutnějších akcí českého online světa, Czech Online Expo 2019, musely všechny odbavovací propriety zaujmout své místo a projít pečlivým testováním.

SimpleTicket - boříme fronty

SimpleTicket – boříme fronty

V nejvýraznějších vlnách, kdy se příchozí dostavovali po stovkách, se frontám vzhledem k vymezeným kapacitám vyhnout nedalo. Zpětná vazba ale jednoznačně ukázala, že návštěvníci byli v neustálém pohybu, pochvalovali si rychlost plynutí a dokonce si v žertu postěžovali, že ani nestihli vyřídit své e-maily.

Za povšimnutí stojí i zkrášlení stanic zbrusu novými ubrusy. Žluto-černými, jak jinak.

Za povšimnutí stojí i zkrášlení stanic zbrusu novými ubrusy. Žluto-černými, jak jinak.

Další posun vpřed

Jako vždycky se nám podařilo identifikovat několik rezerv, jejichž odstranění se budeme blíže věnovat. Jedná se třeba o rozmístění stanic a obsluhy nebo občasné technické problémy s tištěním chytrých náramků.

 

SimpleTicket na stánku

Nemálo úspěšně odbavených návštěvníků se pak zastavilo na stánku, kde se zajímali o fungování systému SimpleTicket a nejrůznější možnosti spolupráce.

Zářící SimpeTicket stánek na Czech Online Expo 2019

Zářící SimpeTicket stánek na Czech Online Expo 2019

Více o tom, co zajímalo zvídavé účastníky i stávající klienty, najdete ve článku Czech Online Expo 2019 – od stánku až po workshop.

Děkujeme organizátorům za možnost zúčastnit se akce tak velkého formátu, která rozšířila naše zkušenosti a je dalším ze zdrojů odhalení silných i slabších stránek celého systému SimpleTicket.


Tento článek pro vás napsala Jana Ulcová, copywriterka s přesahem do práva, ekonomie a online marketingu. Když zrovna nepíše, pravděpodobně se směje, zpívá, hraje na piano, vaří nebo se učí vidět svět nádhernýma očima svých dcer.

Štítky: