Barcamp Ostrava: Pan Kufr zazářil při odbavování

Barcamp Ostrava: Pan Kufr zazářil při odbavování

Nedočkavý pan Kufr dorazil do Nové auly Vysoké školy báňské v předstihu, a to v doprovodu svého týmu.

Místo konání ostravského barcampu mu na první pohled padlo do kolečka, a proto i přes mírný ostych ochotně zapózoval.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o jeho premiéru, bylo velkým překvapením, že jakmile se trochu ohřál a nasál příjemnou atmosféru jednoho z největších barcampů v Česku, otevřel se bez rozpaků všem návštěvníkům. Jeho příslušnost k extrovertním typům zavazadel lze zhodnotit jako velmi zjevnou.

Barcamp Ostrava: Pan Kufr zazářil při odbavování
Vše je přichystáno na odbavení Barcampu Ostrava

Nadšený tým pana Kufra se tak mohl směle ponořit do jeho útrob a sestavit jednotlivé komponenty praktického a fungujícího odbavovacího systému.

V zájmu nekompromisního boření front jednotlivé technologické prvky sešikovaly řady a vytvořily na sebe navazující soustavu dokonale spolupracujících stanovišť. V jejím čele stanulo neohrožené hladové oko čtečky čárových kódů, opatřené příslušným pokynem k přiložení vstupenky.

Barcamp Ostrava: Pan Kufr zazářil při odbavování

Jelikož se pan Kufr neřadí k průměru, vozí pouze výběrové čtečky. Tyto bystrozraké dámy prokouknou potřebné informace i skrz display telefonu. Ať už s ním majitelé jakkoli otáčejí.

Barcamp Ostrava: Pan Kufr zazářil při odbavování
Odbavení vstupenek na Barcampu Ostrava

Do prvotřídního vybavení pana Kufra patří i chytrá a půvabná tiskárna personalizovaných štítků. V rámci dokonalé harmonizace pak bylo třeba zapojit do řetězce sympatických přístrojů také neméně sympatický lidský faktor.

Hbité prstíky hostesek lepily jeden štítek za druhým na předem připravené visačky opatřené šňůrkou, případně připravovaly další materiály k předání účastníkům. To vše zcela dle potřeb a pokynů organizátorů celé akce.

Visačka na jméno Barcamp Ostrava
Visačka účastníka
Aby boření front nebylo jen prázdným heslem, armáda nástrojů umožňuje načítat vstupenky bez nutnosti čekání na vytištění předchozích štítků. Jinak řečeno do zásoby. Schopné technologie pana Kufra si s tím hravě poradí a celý systém pak chrlí jednoho odbaveného návštěvníka za druhým. I když se jich objeví přes 800, jako na ostravském barcampu.

Nadšený pan Kufr spolu s týmem SimpleTicket děkuje organizátorům za skvělou práci a těší se na mnohá další otevírání.

Barcamp Ostrava: Pan Kufr zazářil při odbavování

Na této stránce můžete být i vy a váš produkt. Máte zájem o rozhovor? Napište nám na info@redbit.cz a my se ozveme zpátky.

Přečtěte si naše další články a rozhovory:

Jana-ulcova

Tento článek pro vás napsala Jana Ulcová, copywriterka s přesahem do práva, ekonomie a online marketingu. Když zrovna nepíše, pravděpodobně se směje, zpívá, hraje na piano, vaří nebo se učí vidět svět nádhernýma očima svých dcer.

Sdílejte