Spokojený zákazník Vyfakturuj.cz: Jirka Krejčík, úspěšný internetový marketér

Jirka Krejčík, úspěšný internetový marketér

Můžeš se, prosím, stručně představit?

Jmenuji se Jiří Krejčík a jsem jednatelem firmy JIRKONT s.r.o. Pomáháme živnostníkům, menším a středním firmám s internetovým marketingem, kterému se sám věnuji od roku 2008. Aktuálně se zaměřujeme především na kompletní dohled veškerých aktivit související se SEO a správu PPC kampaní. Kromě pravidelné správy kampaní se věnujeme i jednorázovým konzultacím a školením na míru ve firmách.

Přesto, že jsme z Kolína, oblast působení máme po celé ČR. Naši klienti tedy nejsou jen z Kolína, ale i například z Karlových Varů, Prahy, Brna, Hradce Králové nebo třeba z Jičína.

Co tě na tvojí práci nejvíc baví?

Má práce je zábavná a hodně rozmanitá. Baví mě pomáhat projektům, ke kterým mám já a lidi v mém týmu blízko. Zároveň je super, že v on-line prostředí se pořád něco děje. Ať už to jsou nové nástroje a služby, které testuji, nebo třeba také vzdělávací a networkingové akce, které se v našem oboru konají různě po republice téměř denně.

Jak cestuješ do vzdálenějších měst?

Snažím se co nejvíce využívat pohodlných hromadných prostředků, ve kterých lze čas trávit prací nebo četbou. Někdy cestuji na schůzky autem, protože třeba do Jičína by byla cesta hromadnou dopravou o dost složitější, v tomhle případě si pustím nějaký podcast nebo audioknihu.

Jak ses dostal k práci v online oboru?

Ve 14 letech jsem začal experimentovat s tvorbou webů a v 16 letech jsem se přihlásil do soutěže Junior Internet. Vytvářel jsem cestovatelské weby destinací, které jsem navštívil, a později mě začaly kontaktovat agentury, které z mých webů chtěly získat odkaz. Začalo mě to více zajímat. Tak jsem se dostal k SEO, do kterého jsem se pořádně ponořil v roce 2008.

Kolika projektům se ročně zvládneš věnovat?[

Během roku se dostanu k 20 nebo 30 projektům. Na většině projektů spolupracuji několik let. Upřednostňuji delší formu spolupráce, jen tak lze projekt poznat dostatečně do hloubky a využít pro spolupráci všechny informace z minulosti.

Odmítl jsi někdy spolupráci, případně proč?

Spolupráci jsem už párkrát odmítl. Hlavně z důvodu pro mě nezajímavého projektu nebo kvůli časové kapacitě. Mým cílem není budovat velkou firmu, ve které nebudu řešit samotnou práci pro klienty a ani pracovat 15 hodin denně. Vždy chci mít dost času na rodinu a mé záliby.

Jaké to jsou?

Mezi mé největší záliby patří cestování a sport. Na cestách po světě na vlastní pěst hledám inspiraci, rád poznávám nové kultury a také mě baví řešit nejrůznější problémy, které se na cestě přihodí. Práci u počítače si bez sportu nedovedu představit, hraju už několikátým rokem v Kolíně squashovou ligu, jezdím na kole, chodím plavat a občas se proháním na neelektrické koloběžce. Kromě toho mám ještě zálibu ve výrobě produktů ze dřeva.

Spokojený zákazník Vyfakturuj.cz Jiří Krejčík
Jiří Krejčík v Dominikánské republice

Čím tě oslovil produkt Vyfakturuj.cz?

Především jednoduchostí a automatizací činností spojených s fakturami. Nechci nad fakturací a reporty trávit mnoho času, proto vedle Google Data Studia mi i Vyfakturuj.cz šetří čas, který mohu věnovat klientům a vzdělávání.

Na otázky odpovídal Jiří Krejčík, úspěšný online marketér, jednatel JIRKONT s.r.o., konzultant a lektor v oblasti SEO a PPC.

Na této stránce můžete být i vy a váš produkt. Máte zájem o rozhovor? Napište nám na info@redbit.cz a my se ozveme zpátky.

Přečtěte si naše další články a rozhovory:

Jana-ulcova

Otázky pokládala Jana Ulcová, copywriterka s přesahem do práva, ekonomie a online marketingu. Když zrovna nepíše, pravděpodobně se směje, zpívá, hraje na piano, vaří nebo se učí vidět svět nádhernýma očima svých dcer.

Sdílejte