Vyfakturuj.cz dostalo k narozeninám nové logo

Logo-vyfakturuj

Naše aplikace Vyfakturuj.cz oslavila 25. dubna už čtvrté narozeniny.

Protože nám holka trochu vyrostla z miminkovských i batolecích botiček a zdatně si to uhání mezi českými fakturačními systémy, nadělili jsme jí k narozeninám nové logo, které by více charakterizovalo aplikaci samotnou. Místo původní zelenomodré „fajfky“ dostane symbol V, který se promítne i do názvu.

Logo Vyfakturuj.cz

S novým logem se můžete potkat už teď na facebooku a zanedlouho se s ním setkáte také na webových stránkách nebo na stránce podpory v různých obdobách.

Varianta bílého loga Vyfakturuj

Jste s námi spokojeni a rádi nás doporučujete? Víte, že si můžete naším doporučováním vydělat peníze? Stáhněte si zde nová loga Vyfakturuj.cz a propojte je s vaším affiliate odkazem, který naleznete v sekci Nastavení přímo ve vašem účtu.

Na této stránce můžete být i vy a váš produkt. Máte zájem o rozhovor? Napište nám na info@redbit.cz a my se ozveme zpátky.

Přečtěte si naše další články a rozhovory:

Edita-dostalova

Tento příspěvek pro vás vytvořila Edita Dostálová, hybná síla systémů Vyfakturuj.cz a SimpleShop. Určuje směr vývoje a umí perfektně chodit ve statistikách a plánování. Baví ji vkládat energii do dokončování úkolů a spokojenosti celého týmu, vychovává dvě úžasné hnědovlásky a dělá ten nejlepší Caesar salát široko daleko.

Sdílejte